Головна сторінка » Організація Vitality залишає дисципліну StarCraft II
Організація Vitality залишає дисципліну StarCraft II

Організація Vitality залишає дисципліну StarCraft II

Французька кіберспортивна організація Team Vitality оголосила про завершення своєї діяльності у дисципліні StarCraft II після двох років участі на сцені RTS.

Команда вперше заявила про себе у світі стратегій у реальному часі у 2024 році, запросивши чотирьох талановитих південнокорейських гравців для виступів на міжнародних турнірах. У спеціальному відео для соцмереж організація висловила вдячність своїм гравцям Чо «Maru» Сон-джу, Кім «Ryun» Дон-вону, Пак «Zoun» Хан-солю, а також генеральному менеджеру Чхве «CranK» Дже-вону за їхній внесок у виступи під прапором Team Vitality.

За час перебування у складі команди Maru продемонстрував вражаючі результати на світовій арені. У 2025 році він здобув перемогу на DreamHack Dallas та пробився до топ-8 на Esports World Cup. Крім індивідуальних досягнень, команда також посіла друге місце у World Team League 2024 Summer, показавши високий рівень командної гри.

Вихід Team Vitality зі сцени StarCraft II співпав із новиною про те, що гра не потрапила до цьогорічного Esports World Cup. Після оголошення рішення про відсутність StarCraft II та інших RTS-проєктів, спільнота активно висловлює своє розчарування, підкреслюючи, наскільки бракує цих стратегій на великому багатожанровому турнірі.

На тлі цього колишнє тріо гравців вирішило продовжити кар’єру під прапором ONSYDE. Команда готується повернутися на турнірну сцену в сезоні 2026 року. Втім, варто зазначити, що для організацій такого рівня це може бути лише перехідний етап — завжди є шанс повернення у StarCraft II або інші дисципліни у майбутньому.

Back To Top