Головна сторінка » S1mple впевнений у шансах знайти команду до кінця 2025 року
S1mple впевнений у шансах знайти команду до кінця 2025 року

S1mple впевнений у шансах знайти команду до кінця 2025 року

Олександр «s1mple» Костилєв розповів про своє майбутнє після виходу з BLAST.tv Austin Major 2025. AWPer вірить, що до наступного року знайде нову команду. Він поділився своїми думками у відео на YouTube-каналі FaZe Clan, підбивши підсумки виступу на турнірі.

«Побачимо, що буде далі. Але я впевнений, що до кінця року знайду нову команду. Якщо FaZe не підпише зі мною контракт, якщо NAVI не захоче мене повернути або відпустити, я все одно знайду собі команду, бо я хочу грати. Але що б не сталося, ви знаєте — FaZeUp!», – Олександр «s1mple» Костилєв.

Відео було записано в Остіні після того, як FaZe покинули Major. З того часу на трансферному ринку відбулося багато подій. Команда не підписала нового AWP, але всі чутки вказують на те, що s1mple не буде ними. Сам снайпер натякнув, що цього не відбудеться, а пізніше кілька інсайдерів повідомили, що угода не відбулася.

Контракт s1mple з NAVI закінчується десь ближче до кінця 2025 року. У жовтні його період бездіяльності досягне двох років, не враховуючи його виступи за Falcons і FaZe. Спочатку він взяв перерву і планував повернутися до своєї рідної команди, але потім NAVI виграла Copenhagen Major з w0nderful, після чого успішно завершила другу половину 2024 року. Спроби S1mple приєднатися до іншої організації провалилися, як повідомляється, через занадто високу ціну викупу.

Його рідний клуб NAVI наразі також переживає зміни. Організація оголосила про підвищення одного з джуніорів до основного складу. Втім, досі невідомо, кого саме замінить новий гравець.

Back To Top