У коментарі для Pley.gg напередодні BLAST Open Rotterdam, відповідаючи на запитання про свої слова у 2025 році щодо можливого завершення кар’єри за п’ять років, Ден “apEX” Мадсклер заявив, що наразі перебуває в процесі перегляду контракту з Vitality.
«Я граю в Counter-Strike вже 20 років, і рано чи пізно потрібно зупинитися», – зазначив він. «Але, звісно, якщо виграєш так багато, це не той момент. Я хочу піти на пенсію у правильний час, а не під час перемоги, бо неможливо виграти і одразу зупинитися, не пошкодувавши потім».
Ден “apEX” Мадсклер повідомив, що прагне продовжувати здобувати перемоги якомога довше і готовий оцінювати свій подальший шлях у залежності від результатів. Він зазначив, що наразі переглядає свій контракт із Vitality і команда планує залишатися на високому рівні ще кілька років. ApEX підкреслив, що тривалість їх успіху залежатиме від майбутньої віддачі, але він має намір віддавати максимум зусиль, щоб команда продовжувала перемагати якомога довше.
Ден «apEX» Мадсклер приєднався до Team Vitality у жовтні 2018 року, ставши частиною першого ростеру організації в CS:GO. Спочатку він виступав як головний фрагер і був відомий своєю агресивною грою, а в березні 2020 року після відходу ALEX перейшов на роль IGL.
ApEX є одним із найуспішніших гравців в історії Global Offensive та Counter-Strike 2, здобувши понад 30 турнірів S-рівня. До його головних досягнень належать чотири Мейджори та трофей ESL Grand Slam.
