Головна сторінка » BC.Game вибули з Parken Challenger Championship Season 1
BC.Game вибули з Parken Challenger Championship Season 1

BC.Game вибули з Parken Challenger Championship Season 1

Команда BC.Game завершила свою участь у першому сезоні Parken Challenger Championship вже на стадії плей-оф із форматом «до двох перемог» після поразок від ECSTATIC та illwill.

Колектив Олександра «⁠s1mple⁠» Костилєва вийшов із групи B раунду «round-robin» із результатом 3-2, але поступився Sashi та illwill, які продовжили боротьбу в нижній сітці плей-оф. Там вони здобули впевнені перемоги: над Nuke із рахунком 13-2 та над Dust2 – 13-9, що призвело до раннього завершення виступу BC.Game після участі у датській локальній серії.

BC.Game не вдалося закріпитися на турнірі

Команда BC.Game йшла другою за рейтингом на заході після GamerLegion, проте не змогла підтвердити свій статус, здобувши єдину помітну перемогу над 9INE на груповому етапі.

Особливо важким для колективу став виступ Олександра «⁠s1mple⁠» Костильєва: у матчі верхньої сітки проти ECSTATIC він показав рейтинг 0,76, а BC.Game зазнали розгромних поразок у перших половинах на Ancient та Nuke – 10-2. Схожа ситуація повторилася і в матчі-реванші проти illwill (рейтинг s1mple 0,84), хоча загалом він завершив турнір із найкращим у команді показником – 1,20.

Наступним викликом для BC.Game стане участь у Roman Imperium Cup VI, який пройде з 12 по 15 березня в Португалії.

Back To Top