Головна сторінка » BESTIA замінено на Legacy на BLAST.tv Austin Major
BESTIA замінено на Legacy на BLAST.tv Austin Major

BESTIA замінено на Legacy на BLAST.tv Austin Major

Організатор турнірів BLAST оголосив про те, що аргентинську кіберспортивну команду BESTIA замінить Legacy на майбутньому BLAST.tv Austin Major.

Причиною зміни стала проблема BESTIA з отриманням американської візи, через що на їхнє місце прийшли бразильці з Legacy.


ОНОВЛЕННЯ 22/05/25: Після публікації цієї статті, BLAST надіслав відповідь, деталі якої можна знайти у їхньому повідомленні.


21 травня 2025 року Legacy розпочне свою кампанію у Counter-Strike Major з першого етапу, який стартує 2 червня. За даними BLAST, команда була обрана, оскільки фінішувала другою після BESTIA в олімпійському форматі південноамериканського MRQ.

Аustin Major мав стати першим успішним кваліфікаційним турніром для BESTIA, оскільки команда пропустила можливість взяти участь у Perfect World Major у кінці 2024 року.

Перший матч Legacy на Major відбудеться проти китайської команди Lynn Vision.

Критика BLAST

Після оголошення BESTIA повідомила, що її гравці отримають візи для в’їзду в США 26 травня. У наступному пості в соцмережах організація стверджує, що BLAST ігнорує їхні спроби надати відповідні документи.

Після підтвердження від BLAST, що BESTIA не братиме участі в турнірі в Остіні, кілька гравців Counter-Strike висловили підтримку цій організації.

“Вони отримають візи вчасно і зможуть поїхати. Вони заслуговують бути там, це так несправедливо,” – сказав нещодавно підписаний до Team Falcons Ілля ‘M0NESY’ Осіпов.

З моменту оголошення більш ніж 30 гравців та десять кіберспортивних організацій висловили підтримку BESTIA, яка закріпила свої позиції як одна з найсильніших команд у південноамериканській сцені Counter-Strike.

На початку 2025 року організація стала переможцем у Frost and Fire, обігравши Legacy у фіналі та забравши значну частину призового фонду в розмірі $25,000 (~£18,659).

Back To Top