Чотириразовий переможець Counter-Strike Major Лукас «Gla1ve» Россандер оголосив про завершення кар’єри в дисципліні Counter-Strike. Окрім оголошення про завершення професійної кар’єри, колишній лідер команди також повідомив про свої плани перейти на тренерську роботу.
Колишній капітан Astralis поділився цією новиною 24 листопада 2025 року, провівши п’ять місяців на лаві запасних після того, як його вивели зі складу ENCE. Це поклало край його 18-місячному перебуванню в стартовому складі.
Гравець Gla1ve найбільш відомий за час, проведений в Astralis. Після підписання контракту з датською організацією в 2016 році, він став частиною однієї з найдомінантніших епох Counter-Strike, вигравши чотири Majors і 16 турнірів між 2018 і 2019 роками.
У липні 2023 року термін перебування Gla1ve в Astralis закінчився. У 2024 році він привів ENCE до плей-офф IEM Katowice 2024, а також до кваліфікації на Copenhagen Major. Останній раз він з’явився як гравець на Tipsport Conquest of Prague 2025, турнірі рівня 2, де команда посіла друге місце після Fnatic.
«Яка це була пригода. Стільки спогадів, стільки перемог і уроків, які я буду пам’ятати все життя», — написав Gla1ve в соцмережах. «Я досі відчуваю мурашки, згадуючи Majors, Intel Grand Slam і все, що ми створили за золоту епоху Astralis».
«Не часто випадає нагода бути частиною чогось такого особливого. Величезне спасибі моїм неймовірним товаришам по команді та тренерам того часу — ви зробили ці роки одними з найкращих у моєму житті».
Gla1ve — третій член культового складу Astralis, який пішов з змагань. У 2023 році Андреас «Xyp9x» Хойслет завершив кар’єру, а в 2025 році Пітер «Dupreeh» Расмуссен підтвердив своє рішення про відхід під час BLAST.tv Austin Major.
