За інформацією аналітичного видання HLTV, колишній капітан Astralis та ENCE ось-ось приєднається до 100 Thieves як головний тренер. Новина з’явилася менш ніж через два тижні після того, як 30-річний гравець оголосив про завершення ігрової кар’єри, щоб стати тренером.
Лукас “gla1ve” Россандер стане другим учасником нової команди 100 Thieves після Ховарда “rain” Нюгарда , якого підписали з FaZe минулого місяця.
100 Thieves також найняли Грема “messioso” Пітта на посаду керівника операцій CS та Шона “seang@res” Гареса на посаду керівника FPS, щоб контролювати повернення організації до гри після п’ятирічної перерви.
Невдовзі після оголошення про своє повернення, ходили чутки, що 100 Thieves зацікавлені підписанням контракту з основою GamerLegion.
Ніколя Ребер, засновник і генеральний директор GamerLegion, підтвердив, що переговори з північноамериканською організацією велися, але сказав, що на той час «активних обговорень» щодо продажу будь-якого з гравців команди чи її основного складу не було.
Видання HLTV заявило, що 100 Thieves не дали їм коментарів.
Також керівник з операційної діяльності messioso заявив, що 100 Thieves не будуть фокусуватися на північноамериканському складі:
«Хоч я й вважаю, що сильний північноамериканський регіон важливий для глобальної CS-екосистеми, це не буде фактором, який визначатиме підписання гравців у 100T, якщо тільки цей гравець не є тим, кого ми справді хочемо за його внесок у грі».
Схоже, організація справді дуже відповідально підходить до повернення в CS2: підписання таких зірок сцени, як rain та gla1ve, вже привертає велику увагу та підігріває інтерес до подальших трансферних кроків клубу. Що ж, спостерігатимемо, як розвиватиметься цей амбітний проєкт далі.
