Головна сторінка » Into The Breach повертається до CS2: Smooya очолить новий склад команди
Into The Breach повертається до CS2: Smooya очолить новий склад команди

Into The Breach повертається до CS2: Smooya очолить новий склад команди

Кіберспортивна організація Into The Breach оголосила про своє повернення до змагань з Counter-Strike 2. Центральною фігурою нового складу став Оуен “smooya” Баттерфілд, який наразі є єдиним підтвердженим гравцем. Про це представники клубу повідомили у соціальній мережі X.

На момент публікації матеріалу невідомо, хто ще увійде до оновленого ростера команди, однак клуб пообіцяв оголосити чотирьох новачків, що залишилися, наступного тижня.

Нагадаємо, що Into The Breach розпустила свій склад з CS2 у березні після невдачі на RMR-турнірі до PGL Major Copenhagen 2024. У ростері все ще знаходиться Карол “Rallen” Радович, який перебуває в запасі.

Раніше Smooya опублікував пост, який може натякати на майбутніх тиммейтів. У публікації він розташував п’ять прапорів: чотири британські та один польський, що може свідчити про національність нових гравців.

Back To Top