Колишній гравець HellRaisers Ісса «ISSAA» Мурад оголосив про завершення професійної кар’єри гравця та заявив про готовність розпочати новий етап у кіберспорті — як тренер або аналітик.
У своєму зверненні він зазначив, що після багатьох років виступів на професійній сцені Counter-Strike взяв паузу, аби переосмислити подальші кроки, і тепер офіційно переходить до коучингу. ISSAA наголосив, що великий вплив на його бачення майбутньої ролі тренера мали відомі IGL — ANGE1 та фінський капітан Aleksib, обидва станом на сьогодні перебувають в NAVI. Саме від них, за словами кіберспортсмена, він перейняв підхід до лідерства, роботи з тиском та побудови команди.
За роки кар’єри ISSAA встиг пограти на міжнародному рівні, змінюючи ролі від ріфлера до сапорт-гравця й IGL. Одним із головних досягнень став титул MVP на турнірі DreamHack Open Tours 2018, де він показав рейтинг 1,42 у складі української організації.
Також кіберспортсмен нагадав, що в період пандемії COVID-19 тимчасово переходив до VALORANT, однак згодом повернувся до Counter-Strike. Отриманий досвід у різних дисциплінах, на його думку, допоможе краще розуміти потреби гравців і сучасні тенденції сцени CS2.
Наразі ISSAA відкритий до пропозицій щодо роботи на позиціях головного тренера, асистента або аналітика, а також готовий долучатися до проєктів із нуля. Він підкреслив, що планує зосередитися на розвитку гравців, довгостроковій побудові команд та спокійному, структурованому стилі лідерства.
