Головна сторінка » Колишній гравець The Mongolz Senzu заявив про проблеми з організацією NKT
Колишній гравець The Mongolz Senzu заявив про проблеми з організацією NKT

Колишній гравець The Mongolz Senzu заявив про проблеми з організацією NKT

Монгольський кіберспортсмен Senzu оприлюднив розгорнуту заяву у соцмережі X (Twitter), де пояснив, що стало причиною його розриву з організацією NKT. Раптово він вирішив підняти цю тему, заявивши, що у спільноти багато питань з цього приводу.

За словами гравця, клуб виплатив зарплату лише за два місяці з шести, а тренер команди отримав лише частину обіцяного гонорару.

“Нашому тренеру теж не виплатили всього, а потім просто кікнули, залишивши без грошей із новонародженою дитиною”, — написав Senzu.

Гравець також повідомив, що перед його переходом до The Mongolz, організація повністю розрахувалася з ним, виплативши всі борги, які раніше накопичилися під час співпраці з NKT.

Після публікації посту реакція NKT не забарилася. У своїй офіційній відповіді на X представники клубу заявили, що слова Senzu “не відображають повної картини подій” і пообіцяли оприлюднити розгорнуте пояснення найближчим часом.

“Інформація, яку поширив Senzu, не є повністю точною. До того ж він був причетний до крадіжки майна, що належить членам команди та персоналу. З огляду на складність міжнародно-правових нюансів, ми готуємо офіційне роз’яснення”, — йдеться у заяві NKT.

Після вибуху публічної суперечки Senzu тимчасово деактивував свої акаунти в Twitter та Instagram, але невдовзі повернувся онлайн. Цікаво, що уважні фанати помітили гравця в Dota 2, що лише додало інтриги до історії його майбутньої кар’єри.

Back To Top