Головна сторінка » Команда стримерів Doublelift у League of Legends, що базувалася неподалік аеропорту, припинила існування
Команда Spirit здобула титул чемпіонів PGL Astana 2025

Команда стримерів Doublelift у League of Legends, що базувалася неподалік аеропорту, припинила існування

Зображення: Канал Near Airport на YouTube

Команда стримерів з Північної Америки Near Airport офіційно розпустилася, відмовившись від участі в змаганнях напередодні другого спліту NACL у сезоні 2025 року.

Про це стало відомо з відео, опублікованого на офіційному каналі Near Airport на YouTube, в якому було пояснено причини такого рішення.

Із первісним наміром створити команду з відомих особистостей в ігровій індустрії, подібну до команди Марка «Caedrel» Ламонта Los Ratones, колишній чемпіон LCS Yiliang «Doublelift» Peng сформував склад, який міг би досягти успіху на північноамериканській сцені.

До складу команди увійшли колишні професійні гравці, такі як Євген «Pobelter» Парк, Мінгі «Spica» Лу та Вінсент «Biofrost» Ванг, а завершальним акордом став стример Ашкан «TFBlade» Хомайуні.

Конфліктуючі погляди серед гравців Near Airport

На відео, в якому зібралися всі гравці та головний тренер Кріс «Croissant» Сун, команда розповіла про труднощі в пошуку спільного напрямку. Пободтер раніше висловлював своє незадоволення нестабільними тренуваннями, в яких команда іноді проводила лише одне тренування на тиждень.

“Я вважаю, що ми повинні були або повністю зосередитися, або нічого. Ми не тренувалися багато в спліті весни, і я відчуваю, що ми могли б бути найкращою командою, але лише одне тренування на тиждень при численних конфліктах у графіках ускладнювало нам досягнення найкращих результатів,” – сказав він.

Гравці усвідомили, що їхнє життя поза професійним кіберспортом стає проблемою, уповільнюючи прогрес і можливість максимально реалізувати свій потенціал. Передусім Doublelift висловив свою нерішучість щодо повної віддачі у світі змагальних ігор.

“Я пам’ятаю ті професійні дні, коли єдиним пріоритетом у моєму житті було стати найкращим гравцем, яким тільки можу бути, і я вже не той. Я змінився,” – пояснив Doublelift.

Попри те, що команда більше не братиме участь у NACL, Doublelift зазначив, що співпраця між гравцями все ще можлива в рамках стримерських турнірів і показових матчів. Вихід NA також означає, що три команди, а не дві, зможуть піднятися до другого спліту NACL. Турнір на підвищення відбудеться з 19 по 22 червня.

Back To Top