Мер Лондона Садік Хан стверджує, що турнір Counter-Strike 2 BLAST Open принесе економіці Лондона 30 мільйонів фунтів стерлінгів (~$40,000,000).
Майбутній турнір CS2 Major відбудеться в OVO Hydro Arena на стадіоні Wembley з 5 по 7 вересня.
Шість команд, що пройшли кваліфікацію BLAST Open Fall, будуть змагатися за левову частку призового фонду в розмірі 330 тисяч доларів.
Це другий рік поспіль, коли BLAST проводить захід на лондонській арені Wembley.
Минулого року фінал BLAST Premier Spring виграла команда Team Spirit, яка перемогла Natus Vincere у фіналі. Протягом багатьох років на цій арені проводилися різні кіберспортивні заходи CS. У 2017 році SK Gaming виграла там фінал 3-го сезону CS:GO Esports Championship Series.
Хан каже, що хоче допомогти продовжити історію Лондона в сфері кіберспорту:
«Лондон є провідним центром кіберспорту, надзвичайно захоплюючої та швидкозростаючої галузі, і я продовжуватиму наполегливо працювати, щоб підтримати її розвиток у столиці».
Він також розповів BLAST, що дуже радіє цій події:
«Я дуже радий, що престижний турнір BLAST Premier London Open відбудеться в столиці цього вікенду. Він продемонструє найкраще з кіберспорту, адже геймери та вболівальники з усього світу з’їдуться до Лондона, що, за оцінками, принесе нашому місту значний економічний ефект у розмірі 30 мільйонів фунтів стерлінгів».
Мер Лондона назвав місто провідним напрямком для кіберспорту — «надзвичайно захопливої та швидкозростаючої індустрії». Він заявив, що «продовжуватиме наполегливо працювати, щоб підтримувати її розвиток у столиці».
Цими вихідними Лондон прийматиме геймерів та фанатів з усього світу на турнірі BLAST Premier London Open, що відбудеться на Wembley Arena.
Минулого року Хан передбачив, що фінал чемпіонату світу з League of Legends принесе лондонській економіці 12 мільйонів фунтів стерлінгів.
Тоді це був одноденний фінал, а цьогорічний BLAST Fall Open принесе до Лондона три дні LAN-змагань.
