Monte Esports оголосила про те, що Олександр ‘hades’ Міскевич залишає свій склад у Counter-Strike 2 (CS2).
Польський гравець приєднався до української кіберспортивної організації в липні 2024 року, завершивши своє десятимісячне перебування в команді.
Протягом часу, коли hades грав за Monte Esports, команда досягла півфіналу на ESL Challenger Katowice 2024. Він також допоміг команді піднятись у Valve Regional Standings (VRS) до 28-ї позиції у листопаді 2024 року.
У квітні hades були надані тимчасові контракти в G2 Esports після того, як Ілля ‘M0NESY’ Осипов перейшов до Team Falcons. Під час гри за G2, hades брав участь у виступах на PGL Astana, IEM, Dallas, а також на BLAST.tv Austin Major. У останньому турнірі команда зайняла 9-те – 11-те місце після поразок у фінальних матчах третьої стадії.
Внаслідок відходу hades з Monte, в розпорядженні організації залишилося три гравці та тренер. Наразі команда займає 105-ту позицію у останньому рейтингу VRS і не має запланованих виступів у найближчих турнірах.
Останнім турніром, в якому брала участь команда, була третя серія CCT Season 3 Europe, де вони фінішували в топ-16, а NAVI Junior здобула перемогу.
Що далі для Hades?
Після свого виходу з Monte, hades поки не оголосив, з якою організацією планує співпрацювати далі. В умовах активних змін складів після Major, існує велика ймовірність, що йому можуть запропонувати місце у стартовому складі в Європі, Америці чи Азії.
Гравець виступає в Counter-Strike з 2018 року і представляв такі команди, як ENCE, 9INE та G2 Esports, тому має значний досвід, який може стати корисним для будь-якої організації, яка планує зміни у своєму складі в найближчі тижні.
