Кіберспортивний клуб Monte веде активні переговори щодо підписання Владислава “Kvem” Короля та Каміля “KEI” Петкуна до складу CS2. Про це повідомив інсайдер Владислав “harumi” Радвилович на своєму Telegram-каналі.
Очікується, що Kvem та KEI замінять у команді Шимона “kRaSnaL” Мрожека та Алі “hAdji” Хайнуса. Мрожек представляв Monte з листопада 2022 року, а французький кіберспортсмен приєднався до колективу в ролі стендину в травні 2024-го. За даними інсайдера, трансфери вже близькі до завершення.
Ці зміни відбуваються на тлі недавнього оголошення Monte про звільнення снайпера Володимира “Woro2k” Велетнюка. Згідно з інформацією harumi, його місце в команді займе колишній учасник ENCE Олек “hades” Мішкевич.
Слідкуйте за новинами, щоб дізнатися про подальші зміни у складі Monte та їх вплив на результати команди у майбутніх змаганнях.
