Після тяжкої поразки від Wolves Esports головний тренер команди Heretics, Ніл «neilzinho» Фінлей, визнав свою розчарованість, вказуючи на погане спілкування та координацію на полі як основні причини передчасного вибуття з турніру.
«Кожен з цих гравців має потенціал бути найкращим, але ми не граємо як команда. Спілкування недостатньо ефективне, а командні дії залишають бажати кращого», – сказав neilzinho на прес-конференції після гри.
Команда зазнала поразки в матчі на виліт від китайського представника Wolves Esports, який вперше бере участь в міжнародному VCT-турнірі.
neilzinho також висловив своє обурення з приводу обмеженого часу на підготовку, який команда мала після VCT EMEA Stage 1, особливо в порівнянні з командами з інших регіонів. Він визнали, що це не виправдовує їх низьку продуктивність, назвавши це «найбільш ганебним результатом з початку існування команди».
«Так, підготовка була важкою, але це не виправдовує нашу гру в останні дні, і це насправді засмучує», – додав він.
Скромний досвід
Незважаючи на це, як тренер, він стверджує, що команда зможе піднятися після цього невдалого виступу в майбутніх турнірах.
«Це значний урок для нас. Ми отримали один на Kickoff, це навіть серйозніше, і ми вже навчилися з тієї ситуації. Зараз ми знаємо, що робити, і як це робити, але поки що не реалізуємо це на практиці», – запевнив neilzinho.
Команда Heretics повернеться на сцену на Esports World Cup, який запланований на липень, і вболівальники зможуть побачити їх у дії на офіційних каналах EWC у Twitch та YouTube.
