Українська команда Monte змушена була знятися з кваліфікацій International 2024 у дисципліні Dota 2 через проблеми зі світлом.
У 1/8 змагань Monte зустрілися з клубом DMS, за який виступають два колишні гравці NAVI і два росіянини. Вчора, 3 червня, відбулися перші дві гри між командами, в яких обидві команди взяли по раунду.
Однак, український гравець DMS Олег “Kaori” Медведок не зміг продовжити матч через проблеми зі світлом і був змушений грати з комп’ютерного клубу, який закривався через комендантську годину.
Monte погодилося перенести гру на 4 червня, але за годину до догравання вони повідомили, що не зможуть взяти участь у матчі через проблеми зі світлом одного з їхніх гравців. Організатори турніру присудили Monte технічну поразку, і таким чином вони вибули з кваліфікації.
“На одному майданчику у гравця, на жаль, зламався генератор”, – прокоментували ситуацію представники Monte.
