Головна сторінка » Valve випустила сувеніри та наліпки чемпіонів BLAST Austin Major
Valve випустила сувеніри та наліпки чемпіонів BLAST Austin Major

Valve випустила сувеніри та наліпки чемпіонів BLAST Austin Major

Valve презентувала сувеніри та капсулу з наклейками Чемпіонів після завершення BLAST.tv Austin Major.

Переможці Austin Major, команда Team Vitality, отримали капсулу з наклейками, що містить підписи їхніх гравців.

Перемога Team Vitality над The MongolZ у фіналі стала вже другим випадком, коли трійка Robin ‘ropz’ Kool, Dan ‘apEX’ Madesclaire та Mathieu ‘ZywOo’ Herbaut виявилася в капсулі з наклейками Чемпіонів. Ropz виграв Antwerp Major у 2022 році, а Apex і ZywOo досягли успіху на Paris Major у 2023 році.

Окрім капсули з наклейками, розробник та видавець Counter-Strike 2 (CS2) випустили ряд сувенірних пакетів, що містять різноманітні ігрові скіни. Ці пакети також включають яскраві моменти та несподівані ситуації з турніру.

Valve почала випускати капсули з наклейками для переможців Major з 2021 року, коли відбувся Stockholm Major. Важливо зазначити, що Team Vitality стала другою організацією, яка отримала дві капсули з наклейками Чемпіонів, приєднавшись до NAVI, яка заробила капсули за свої успіхи на Stockholm Major 2021 та Copenhagen Major 2024.

Сувенірні пакети та капсули з наклейками з’явилися в оновленні CS2, що відбулося 2 липня, яке також включало виправлення помилок і додавання голосових комунікацій під час фази вибору та заборони в матчах Прем’єр-ліги.

Що далі для Counter-Strike?

Після Austin Major кілька команд беруть паузу перед другою половиною сезону 2025 року. Інші ж переключають увагу на FISSURE Playground #1, де 16 команд змагатимуться за цінні бали VRS та частину призового фонду в 1 млн доларів (~£731,892).

Команда Team Vitality готується до IEM Cologne, де відбудеться останній турнір перед впровадженням матчу за третє місце на турнірах, що є частиною ESL Pro Tour.

Back To Top