Джеймс Бенкс — один із найвідоміших ведучих і журналістів у кіберспортивному сегменті — бере щонайменше тримісячну паузу в роботі. Причина приємна: у нього та його дружини-українки очікується народження дитини.
Британець зізнається, що хоче повністю присвятити цей час сім’ї та першим місяцям життя малюка. Через це він пропустить найближчі турніри, хоча раніше отримував запрошення працювати на івентах з Counter-Strike 2 у Роттердамі та на PGL у Бухаресті.
За словами Бенкса, рішення далося йому емоційно непросто:
«Чесно кажучи, це момент справжнього смутку, бо я певний час не побачу гравців, багато з яких стали для мене друзями, а не просто людьми, у яких я беру інтерв’ю. Я не буду на сцені, не буду частиною цього процесу. Я дуже сумуватиму за CS. І, знаєте, частина мене хвилюється: а чи не забудуть мене? Що якщо хтось інший займе моє місце, і всі до нього звикнуть? Я не знаю».
Водночас Джеймс планує повернутися до роботи на IEM Cologne.
Нагадаємо, що з 2019 року Бенкс мешкає в Україні. У 2022-му, за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення, він виїхав з країни, однак згодом повернувся і нині, судячи з його Instagram-історій, проживає в Ужгороді. Раніше журналіст жив у Києві.
