Головна сторінка » Снакса (Snax) офіційно посадили на лаву запасних у G2 Esports
Снакса (Snax) офіційно посадили на лаву запасних у G2 Esports

Снакса (Snax) офіційно посадили на лаву запасних у G2 Esports

Януш “⁠Snax⁠” Погожельський перейшов до неактивного складу команди G2 Esports CS2. Організація не розкрила, хто замінить поляка та стане їхнім новим IGL. Офіційне оголошення було опубліковано на X.

«Ми безмежно вдячні Снаксу за його внесок та гру з моменту приєднання до нас минулого року. Ми б не змогли підняти трофеї осіннього фіналу BLAST та світового фіналу BLAST без вас. Таким чином, Снакса відправили на лаву запасних», – G2.

У червні Heroic підтвердили, що продали SunPayus та тренера sAw організації G2. Згідно з попереднім повідомленням HLTV, Неманья “huNter-” Ковач має зайняти посаду IGL у команді. Ім’я п’ятого гравця ще не розкрито. Інсайдери стверджували, що організація вела переговори з MATYS з Fnatic.

Польський гравець Snax приєднався до G2 у липні 2024 року. З самого початку його критикували за погану гру, тоді як перемоги команди приписували зірковому дуету NiKo та m0NESY. Його додавання на той час вважалося підвищенням вогневої потужності, але поляк завершив два сезони із середнім рейтингом 0,88, майже таким самим, як і його попередник, HooXi. Під час свого перебування в G2 Snax також мав одну з найдовших серій без позитивних KD в історії CS найвищого рівня.

Останнім часом G2 переживають непрості часи. Все почалося з переходу NiKo до Falcons, а згодом до нього приєднався й m0NESY. Команду лихоманить: склад постійно змінюється, а на кількох турнірах довелося навіть залучати тренера до активної гри. Нещодавно організація оголосила про завершення співпраці і з тренером, поляком Віктором «TaZ» Войтасом. Попри ці труднощі, фанати сподіваються, що G2 вдасться знайти баланс і стабільність у своєму ростері.

Повернутись до верху