Головна сторінка » Snax повертається до GamerLegion на позицію IGL
Snax повертається до GamerLegion

Snax повертається до GamerLegion на позицію IGL

GamerLegion оголосили про повернення Януша «⁠Snax⁠» Погоржельського, який замінить Еріка «⁠ztr⁠» Густафссона, якого нещодавно відсторонили від гри.

Ця заява з’явилася після напруженого періоду для GamerLegion, які також втратили тренера Ешлі «⁠ash⁠» Батті через вигорання і чий основний склад пов’язували з можливим переходом до 100 Thieves.

Це буде другий період роботи Snax в організації після того, як поляк очолював команду протягом трохи менше року в 2023-2024 роках і, зокрема, допоміг їй кваліфікуватися на PGL Major Copenhagen, перш ніж перейти в G2.

Тоді GamerLegion замінила його на ztr, але тепер організація змінила своє рішення, підписавши контракт з IGL, у якого закінчився контракт.

Поляк буде прагнути стабілізувати команду, форма якої погіршилася в останні місяці, опустившись з топ-10 VRS на 25-те місце після низки невдалих виступів, включаючи вихід з рахунком 1-3 на Budapest Major Stage 1.

GamerLegion наразі:

  • 🇩🇰 Себастьян “⁠Tauson⁠” Таусон Лінделоф
  • 🇨🇿 Олдріх “⁠PR⁠” Новий
  • 🇸🇪 Фредрік “⁠REZ⁠” Стернер
  • 🇵🇱 Мілан “⁠hypex⁠” Полов’єц
  • 🇵🇱 Януш “⁠Snax⁠” Погоржельський
  • 🇫🇷 Джеремі “⁠Kursy⁠” Гаст (на лавці запасних)
  • 🇸🇪 Ерік “⁠ztr⁠” Густафссон (на лавці запасних)
  • 🇬🇧 Ешлі “⁠ash⁠” Батті (інактив)
Повернутись до верху