GamerLegion оголосили про повернення Януша «Snax» Погоржельського, який замінить Еріка «ztr» Густафссона, якого нещодавно відсторонили від гри.
Ця заява з’явилася після напруженого періоду для GamerLegion, які також втратили тренера Ешлі «ash» Батті через вигорання і чий основний склад пов’язували з можливим переходом до 100 Thieves.
Це буде другий період роботи Snax в організації після того, як поляк очолював команду протягом трохи менше року в 2023-2024 роках і, зокрема, допоміг їй кваліфікуватися на PGL Major Copenhagen, перш ніж перейти в G2.
Тоді GamerLegion замінила його на ztr, але тепер організація змінила своє рішення, підписавши контракт з IGL, у якого закінчився контракт.
Поляк буде прагнути стабілізувати команду, форма якої погіршилася в останні місяці, опустившись з топ-10 VRS на 25-те місце після низки невдалих виступів, включаючи вихід з рахунком 1-3 на Budapest Major Stage 1.
GamerLegion наразі:
- 🇩🇰 Себастьян “Tauson” Таусон Лінделоф
- 🇨🇿 Олдріх “PR” Новий
- 🇸🇪 Фредрік “REZ” Стернер
- 🇵🇱 Мілан “hypex” Полов’єц
- 🇵🇱 Януш “Snax” Погоржельський
- 🇫🇷 Джеремі “Kursy” Гаст (на лавці запасних)
- 🇸🇪 Ерік “ztr” Густафссон (на лавці запасних)
- 🇬🇧 Ешлі “ash” Батті (інактив)
