Головна сторінка » Apeks укладає угоду з OLIZERA перед VCT EMEA Stage 2
Apeks укладає угоду з OLIZERA перед VCT EMEA Stage 2

Apeks укладає угоду з OLIZERA перед VCT EMEA Stage 2

Apeks VALORANT via X

Apeks оголосила про новий підписання – Diogo ‘OLIZERA’ Oliveira, який став найновішим гравцем у їхньому VALORANT складі напередодні VCT EMEA Stage 2.

Згідно з повідомленням організації, португальський гравець-сентинел вже приєднався до команди в Берліні, щоб підготуватися до заключного регіонального заходу VALORANT у 2025 році.

Європейська команда потрапила до VCT EMEA, здобувши перемогу на турнірі Ascension минулого року. Однак з того часу Apeks не могла визначитися в нових умовах змагань. Протягом Kickoff і Stage 1 команда програла всі матчі, через що не змогла кваліфікуватися на жодні міжнародні змагання.

Хоча OLIZERA заповнив одну з вакансій у складі, Apeks ще шукає п’ятого гравця до початку VCT EMEA Stage 2. Перший матч відбудеться проти NAVI 16 липня о 18:00 за BST.

Stage 2 також стане останньою можливістю для Apeks заробити місце на завершальному заході сезону VALORANT Champions.

Хто новий гравець-сентинел Apeks?

Професійна кар’єра OLIZERA в VALORANT розпочалася в 2021 році в португальській команді ehehxd. З того часу він виступав за різноманітні команди другого та третього рівнів. Перед приєднанням до Apeks, він грав у KOI Fénix, академічній команді іспанської організації KOI.

Разом команда виграла Challengers 2025 Spain: Rising Stage 2 і зайняла третє місце на Challengers 2025 EMEA: Stage 2.

OLIZERA також подякував KOI, коментуючи свій перехід до Apeks у соціальних мережах: “Гордо оголошую про приєднання до Apeks і початок моєї подорожі у першому дивізіоні, дякую за довіру та цю можливість, готовий віддати все.

“Безмежна вдячність KOI та всім KOISITOS, хто був частиною цього чудового етапу, без вас я б не впорався! Час для нового – давайте розпочнемо нашу роботу.”

Повернутись до верху