Організатор турнірів BLAST оголосив про те, що аргентинську кіберспортивну команду BESTIA замінить Legacy на майбутньому BLAST.tv Austin Major.
Причиною зміни стала проблема BESTIA з отриманням американської візи, через що на їхнє місце прийшли бразильці з Legacy.
ОНОВЛЕННЯ 22/05/25: Після публікації цієї статті, BLAST надіслав відповідь, деталі якої можна знайти у їхньому повідомленні.
21 травня 2025 року Legacy розпочне свою кампанію у Counter-Strike Major з першого етапу, який стартує 2 червня. За даними BLAST, команда була обрана, оскільки фінішувала другою після BESTIA в олімпійському форматі південноамериканського MRQ.
Аustin Major мав стати першим успішним кваліфікаційним турніром для BESTIA, оскільки команда пропустила можливість взяти участь у Perfect World Major у кінці 2024 року.
Перший матч Legacy на Major відбудеться проти китайської команди Lynn Vision.
Критика BLAST
Після оголошення BESTIA повідомила, що її гравці отримають візи для в’їзду в США 26 травня. У наступному пості в соцмережах організація стверджує, що BLAST ігнорує їхні спроби надати відповідні документи.
Після підтвердження від BLAST, що BESTIA не братиме участі в турнірі в Остіні, кілька гравців Counter-Strike висловили підтримку цій організації.
“Вони отримають візи вчасно і зможуть поїхати. Вони заслуговують бути там, це так несправедливо,” – сказав нещодавно підписаний до Team Falcons Ілля ‘M0NESY’ Осіпов.
З моменту оголошення більш ніж 30 гравців та десять кіберспортивних організацій висловили підтримку BESTIA, яка закріпила свої позиції як одна з найсильніших команд у південноамериканській сцені Counter-Strike.
На початку 2025 року організація стала переможцем у Frost and Fire, обігравши Legacy у фіналі та забравши значну частину призового фонду в розмірі $25,000 (~£18,659).
