
Видавець ігор Ubisoft спільно з організатором турнірів BLAST обрали Мюнхен, Німеччина, для проведення осіннього Major з Rainbow Six Siege у 2025 році.
Цей турнір стане першим в історії, що проходитиме в Мюнхені. Подія запланована на період з 8 по 16 листопада, а останні три дні змагань будуть відкриті для публіки на арені BMW Park Arena, де команди будуть змагатися за титул і частину призового фонду в $750,000 (приблизно £560,265).
За повідомленням, BLAST та Ubisoft також підтвердили дати проведення фінального турніру Six Invitational, який відбудеться в Парижі, Франція, наступного року. Він стартує 2 лютого і триватиме до 15 лютого 2026 року. Подібно до Мюнхенського Major, лише останні три дні матчів відбудуться з живою аудиторією.
Як потрапити до BLAST R6 Major Мюнхен 2025?
Згідно з новим форматом змагань на 2025 рік, команди змагатимуться у чотирьох регіональних лігах (Південна Америка, Північна Америка, Європа МЕНА та Азійсько-Тихоокенський регіон) для визначення 16 команд, що вийдуть до BLAST R6 Major у Мюнхені. Кожна ліга надішле свої топ-четвірки.
Крім того, команди матимуть можливість заробити бали для Six Invitational, що вплине на відбір представників. У кожному регіоні команди можуть отримати максимум 300 балів на першому етапі, 700 балів у фіналах і 1200 балів на Major. Переможець Major автоматично кваліфікується на SI.
Крістіна Мартел, виконавчий продюсер Rainbow Six, висловила своє захоплення після оголошення: “Ми неймовірно раді, що BLAST Rainbow Six Major вперше відбудеться в яскравому місті Мюнхен.”
“З 16 командами з усього світу, які змагатимуться протягом восьми днів напружених поєдинків, фанати можуть очікувати незабутній досвід на турнірі.”
