Головна сторінка » Чемпіон F1 esports Люкас Блейклі покидає McLaren Shadow
Чемпіон F1 esports Люкас Блейклі покидає McLaren Shadow

Чемпіон F1 esports Люкас Блейклі покидає McLaren Shadow

Image Credit: McLaren Shadow

Світ симуляторних перегонів переживає втрату, оскільки чемпіон F1 esports Люка Блейклі оголосив про свій вихід з McLaren Shadow.

Цю новину було озвучено 27 травня. Блейклі повідомив, що після трьох сезонів змагань він залишає організацію.

McLaren Shadow прокоментував вихід Люка Блейклі

В офіційному зверненні, Блейклі зазначив: “Сьогодні я оголошую, що залишаю McLaren Shadow. Для мене було честю представляти цю команду. Стати світовим чемпіоном за команду, яку я мріяв підтримувати, — це те, за що я завжди буду вдячний.”

У блозі McLaren Shadow йдеться про вихід Блейклі: він приєднався до команди F1 Sim Racing у 2022 році і в першому ж сезоні здобув чемпіонство серед водіїв і команд.

У своєму блозі McLaren Shadow написали: “Команда дякує Люку за його внесок за останні три сезони та бажає йому удачі в майбутніх справах. Ми незабаром підтвердимо склад водіїв McLaren Shadow F1 Sim Racing.”

Ключовим моментом його кар’єри було здобуття титулу чемпіона F1 Esports Series у 2022 році, коли четверте місце на фініші в Абі-Дабі принесло йому достатньо очок для перемоги.

Блейклі останній раз змагався в 2025 F1 Sim Racing World Championship, який проходив з 14 січня по 27 березня з призовим фондом у 750 000 доларів (~585 000 фунтів стерлінгів). Він посів 15-е місце серед 27 гонщиків.

У наступному пості онлайн Блейклі поділився: “Я міг би написати 100 сторінок і все ще відчувати потребу в більше слів, тому спробувати підсумувати це в кількох постах — дуже важко!

“Я вдячний усім людям, яких зустрів на своєму шляху, спогадам, які ми створили, та хорошим моментам, які ми мали. Дякую кожному, хто підтримував мене.”

Хоча чемпіон F1 не розповів про свої подальші плани, він продовжує займатися стрімінгом та створенням контенту на Twitch, де його підписників уже більше 39 000.

Повернутись до верху