Сцена кіберспорту Marvel Rivals у Північній Америці отримала нового учасника, оскільки команда DarkZero представила свій новий склад.
Склад команди включає як новачків, так і досвідчених гравців, серед яких є колишні учасники команди Magnets. DarkZero візьме участь у турнірі Marvel Rivals Ignite North America, будучи запрошеною командою.
У своєму оголошенні DarkZero представила 10 учасників команди Marvel Rivals. Деякі з них, наприклад, Zairek ‘Hogz’ Poll, раніше грали за інші організації, такі як Sentinels.
Ось повний склад, який було оприлюднено разом із їхніми ролями:
- ‘baiser‘ – Дуеліст
- Julian ‘chime’ Alexander Flores – Дуеліст
- ‘Smash‘ – Дуеліст
- Michael ‘Cybur’ Hunt – Вангардець
- Zairek ‘Hogz’ Poll – Вангардець
- ‘Zcube‘ – Вангардець
- ‘jibory‘ – Стратег
- Griffin ‘skier‘ Gould – Стратег
В інтерв’ю онлайн Hogz висловив свій ентузіазм: “Я дуже радий представляти DarkZero, не можу дочекатися цього наступного етапу. Спочатку буду в Японії на Ignite, але я повернуся.”
DarkZero в Marvel Rivals: Чи зможе команда здобути перемогу?
DarkZero включає склад команди Magnets, яка раніше не мала партнерства з жодною організацією. З огляду на місце у Чемпіонаті Сезону 1, команду запросили до участі у Marvel Rivals Ignite. Таким чином, DarkZero змагатиметься з іншими вже відомими організаціями, такими як FlyQuest, Shikigami, Shroud-X та іншими.
Це захоплюючий розвиток подій, оскільки сцена в NA продовжує рости з новими командами, що підписуються організаціями, які прагнуть взяти участь у Marvel Rivals. Але чи має ця команда шанси на перемогу в найближчих турнірах?
Команда Magnets зайняла четверте місце на Чемпіонатах Marvel Rivals, обігравши команди, такі як FlyQuest і RadEsports, але програвши 100 Thieves і Shroud-X. В умовах конкурентного середовища, в яке входять такі команди, як 100 Thieves та ENVY, DarkZero може не бути фаворитом для здобуття перемоги.
Проте, загалом, у NA кожна команда мала свої моменти слави, особливо в порівнянні з європейською сценою, де домінують Virtus.pro. У DarkZero є всі шанси стати чемпіоном регіону у 2025 році.
