Faceit оголосила про введення нової системи банів, що має на меті покращити дисципліну серед гравців і забезпечити чітке розуміння наслідків за порушення правил. Нова система банів включає три рівні покарань, кожен з яких стає суворішим у разі повторних порушень.
Ми вводимо систему градацій банів, щоб забезпечити чітке та структуроване розуміння наслідків для гравців, які не виправляють своєї поведінки. Ця система гарантує, що повторні порушення призводитимуть до більш суворих покарань, – поділилася платформа Faceit.
Яка система градацій банів в Faceit
- Бан першого рівня – 1 тиждень
- Бан другого рівня – 1 місяць
- Бан третього рівня – 1 рік
Якщо гравець порушує правила після попереднього бану, він автоматично переходить на наступний рівень покарання. Банів піддаватимуться гравці, які кидають флешки в обличчя тиммейтам, стоплять їх, тролять та насміхаються в чаті. Також, платформа посилює правила щодо смурфів з низьким ELO, заблоковуючи і їх основні облікові записи. Підтверджені чітери отримають бан на два роки.
Такі нововведення мають на меті забезпечити більш справедливу та дружню атмосферу в ігровому процесі, надаючи гравцям чіткі сигнали про неприпустимість поганої поведінки.
