Північноамериканська кіберспортивна організація FaZe Clan оголосила, що з 1 жовтня 2025 року проведе «Subathon II» — цілодобову пряму трансляцію, яка триватиме цілий місяць.
Про захід було оголошено в трихвилинному відеоролику в соціальних мережах, в якому взяли участь провідні творці FaZe Clan, такі як Джейсон «Jasontheween» Нгуєн, Кайсан «Kaysan» Гассемінеджад, Рані «Stableronaldo» Нетц та інші члени організації.
Це буде другий субатон від FaZe Clan після торішнього прямих трансляцій у вересні, під час яких члени клубу також транслювали протягом усього місяця (з 31 серпня по 30 вересня 2024 року).
За даними материнської компанії FaZe Clan, GameSquare, останній субатон мав величезний успіх у спільноті: він приніс понад 1,1 млрд переглядів в Інтернеті, понад 760 млн переглядів відео та понад 2,2 млрд хвилин перегляду під час субатону.
Про те, що буде показано в трансляції цього разу, відомо небагато, але фанати можуть очікувати на подібний контент.
Під час перегляду трейлера деякі фанати швидко звернули увагу на кадр із газетою, в якій оголошувалося про приєднання нового члена до FaZe Clan, що змусило багатьох припустити, що під час субатону може відбутися дебют нового творця. Нагадаємо, що до складу повернувся Twistzz, але поки невідомо, хто саме залишить організацію.
Також організацію покинув EliGE, який нещодавно приєднався до Team Liquid.
Фанати, які бажають долучитися до події, можуть переглянути субатон на офіційному каналі FaZe Clan у Twitch.
