Кіберспортивна організація Fnatic заявила про викуп датського гравця Бенджаміна “blameF” Бремера у команди Astralis. Згідно з повідомленням у соціальних мережах, blameF приєднається до основного складу Fnatic, замінивши Кена “Kyen” Камбера. Хоча blameF стане другим голосом у команді, він не буде керувати грою колективу, як це робив у Astralis.
Керівництво Fnatic також оголосило, що капітанську повноваження залишається у Олександра “bodyy” П’янаро. Бремер був переведений у запас Astralis у лютому 2024 року після невдачі команди на кваліфікації до турніру PGL Major Copenhagen 2024. За Astralis blameF грав з листопада 2021 року.
Після його виходу зі складу, його місце у команді зайняв український гравець Олександр “Br0” Бро, якого запросили з команди Monte.
