Британська кіберспортивна організація Fnatic провела зустрічі з двома футбольними клубами щодо потенційного продажу компанії. За інформацією інсайдера, який поділився даними у своєму подкасті, серед зацікавлених сторін є як мінімум один представник німецького футболу.
Чутки про можливий продаж Fnatic циркулюють у кіберспортивному середовищі вже понад рік. Раніше повідомлялося, що потенційну вартість угоди оцінювали приблизно у $100 мільйонів. Наприкінці 2025 року також з’являлася інформація, що організація залучила консалтингову компанію Oakwell Advisory. Для вивчення можливих пропозицій та пошуку інвесторів серед представників спортивної та медіаіндустрії, зацікавлених у виході на молоду аудиторію через бренд Fnatic, про що ми писали у своєму матеріалі.
За даними персони, яка поширювала дану інформацію, до організації вже зверталися потенційні покупці. Водночас повідомлялося, що фінансовий стан Fnatic в 2025 році наблизився до рівня беззбитковості.
Окрім Counter-Strike 2, під брендом Fnatic виступають склади з Apex Legends, League of Legends та VALORANT, а також у низці інших кіберспортивних дисциплін.
У разі успішного продажу нові інвестиції можуть бути спрямовані на посилення всіх підрозділів організації. Зокрема CS2-складу, який упродовж останніх років не демонстрував стабільних результатів на топ-рівні.
Також нагадаємо, що наразі в складі Fnatic з CS2 виступають українські гравці Родіон «fear» Смик, Микита «jackasmoo» Скайба та Дмитро «Jambo» Семера. Остаточне рішення щодо можливого продажу організації поки що не ухвалене.
