Гравець команди BC.Game Джоел «joel» Голмунд категорично заперечив використання чітів під час матчу проти української команди B8 на турнірі CCT Season 2 Europe Series 7. У своїй заяві Голмунд наголосив на тому, що не чітерив і не має наміру цього робити. Він підкреслив свою пристрасть до гри і зазначив, що його мета – досягти вершини кіберспортивної сцени без будь-яких порушень правил.
Я люблю грати і постійно вдосконалюю свої навички, переглядаючи CS2, щоб стати кращим. Зараз, коли я нарешті отримав шанс спокутувати свою провину, не бачу сенсу читерити. Я хочу грати чесно і досягти успіху завдяки своїм власним зусиллям, – заявив Голмунд.
Раніше, у листопаді 2023 року, Голмунд отримав бан від Комісії з чесності у кіберспорті (ESIC) через ставки проти власної команди. Проте звинувачення були зняті, і гравець приєднався до BC.Game лише в липні цього року.
Голмунд також зазначив, що готовий співпрацювати з усіма розслідуваннями та підтвердити свою чесність, заявивши, що будь-які підозрілі моменти в його ігровій діяльності мають пояснення і не є доказом шахрайства.
