Головна сторінка » Гравці з Snap Tap серед топ-20 на BLAST Premier: Fall Groups 2024
Гравці з Snap Tap серед топ-20 на BLAST Premier: Fall Groups 2024

Гравці з Snap Tap серед топ-20 на BLAST Premier: Fall Groups 2024

На турнірі BLAST Premier: Fall Groups 2024 у Копенгагені, Данія, який проходив з 29 липня по 4 серпня, шість з двадцяти найсильніших гравців у Counter-Strike 2 скористалися новітньою технологією контрстрейфів Snap Tap від компанії Razer. Інформацію про це поділив користувач під нікнеймом Away_Active7903 на порталі Reddit.

Snap Tap спрощує техніку контрстрейфів, дозволяючи гравцям перемикатися між напрямками руху без необхідності повністю відпускати одну з клавіш. Цю технологію використали такі видатні кіберспортсмени, як Ілля “m0NESY” Осипов, Еміль “Magisk” Рейф, Нікола “NiKo” Ковач, Сергій “Ax1Le” Рихторов, Давид “frozen” Чернянський і Джустінас “jL” Лекавічус.

У турнірі взяли участь команди, які боролися за призовий фонд у розмірі $190 тисяч і шість слотів на BLAST Premier: Fall Final 2024. Результати турніру підтвердили високу ефективність нової технології у професійній грі.

Повернутись до верху