Головна сторінка » Мартін “STYKO” Стік залишає Monte: планує перерву і вдосконалення
Мартін "STYKO" Стік залишає Monte: планує перерву і вдосконалення

Мартін “STYKO” Стік залишає Monte: планує перерву і вдосконалення

Мартін “STYKO” Стік оголосив про своє рішення покинути українську кіберспортивну організацію Monte. У своєму поясненні він зазначив, що приєднався до команди в складний час, і тепер, коли Monte вирішила рухатися в новому напрямку з польськомовною командою, він зрозумів, що його шлях у команді закінчився.

Я йду з Monte. Я приєднався до команди у неспокійний час, і у міжсезоння Monte вирішили продовжити в іншому напрямку – польськомовною командою. Я повністю розумію, поважаю та підтримую це рішення, тому після взаємної згоди мені не залишається місця для продовження, – зазначив STYKO.

Він також поділився планами на майбутнє, зазначивши, що 2024 рік для нього став “американськими гірками” на сервері. STYKO вважає, що йому потрібна перерва для перезавантаження та повернення пристрасті до гри. “Я продовжу вдосконалюватися індивідуально, доки не надійде відповідна пропозиція,” – додав він.

Замість STYKO в складі Monte буде грати KEi. STYKO висловив свою впевненість у тому, що новий польський проект Monte має великі перспективи, і він з нетерпінням чекатиме на їхні успіхи.

Повернутись до верху