The MongolZ оголосила про запуск свого академічного складу для Counter-Strike 2 (CS2) під час спеціального заходу на честь повернення команди.
На події в Steppe Arena в Улан-Баторі, Монголія, зібралися 3000 шанувальників, щоб вітати основний склад, який повернувся з другого місця на BLAST.tv Austin Major.
У рамках презентації відбулася шоу-матч між академічним і основним складами MongolZ. Також пройшли інтерв’ю з гравцями, автограф-сесії та виступи музикантів. Це оголошення стало продовженням посту в X , опублікованого 25 червня 2025 року, який натякав на появу академічного складу.
Склад академії MongolZ виглядає наступним чином:
- Irmuun ‘IruX’ Gankhuyag
- Itgel ‘HAKAII8’ Tsogtbayar
- Zolbayar ‘t!kuak’ Chimedtseren
- Munkhtamir ‘ghetto’ Munkhbayar
- Sanchirbileg ‘CXIX’ Ulziibadrakh
- Ulambayar ‘rifle’ Dolgor (тренер)
Наймолодшим гравцем у складі академії MongolZ є 15-річний стрілець HAKAII8, який змагатиметься разом із 17-річним лідером команди CXIX та 16-річним AWPer t!kuak. Вони є частиною нової генерації гравців, що прагнуть розвинути кар’єру у Counter-Strike 2.
The MongolZ стала останньою організацією, яка створила академічний склад для розвитку молодих гравців в еспорті. Протягом останніх 12 місяців такі команди, як NAVI та Gen.G, також активно працюють над розвитком нового покоління гравців, які прагнуть змагатися на міжнародній арені.
Розвиток монгольського Counter-Strike
Counter-Strike в Монголії продовжує зростати вражаючими темпами, і The MongolZ очолює цей процес після свого виступу у фіналі Austin Major.
Окрім The MongolZ, Chinggis Warriors також представляє країну на міжнародній арені. Команда змогла пройти відбір на Етап 1 Austin Major після перемоги на регіональному кваліфікаційному турнірі в квітні.
З готовим академічним складом The MongolZ цікаво буде спостерігати за їх виступами проти більш відомих команд у світі CS2 еспорту.
