Головна сторінка » Nadeshot критикує Warzone: Call of Duty ніколи не був таким поганим
Nadeshot критикує Warzone: Call of Duty ніколи не був таким поганим

Nadeshot критикує Warzone: Call of Duty ніколи не був таким поганим

Зображення: 100 Thieves

Колишній гравець кіберспорту в Call of Duty та засновник 100 Thieves, Мэтт ‘Nadeshot’ Хааг, висловив протест Activision щодо зростання числа гравців, які користуються чітами у Call of Duty: Warzone.

Після випуску оновлення 4 сезону гри Nadeshot приєднався до інших стримерів і контент-креаторів, які стверджують, що число чітерів за останні тижні суттєво зросло.

Під час восьмигодинного стріму на Twitch 3 червня 2025 року, Nadeshot заявив, що під час матчів у Ранговій грі його суперники використовували програми для отримання несправедливої переваги.

У зв’язку з цим, колишній гравець OpTic Gaming висловив свої невдоволення в соціальних мережах, зазначаючи, як чіт-шутери негативно впливають на конкурентний режим Warzone.

“Call of Duty ніколи не була такою поганою. Я дійсно люблю цю гру, але в кожному матчі, в якому ми грали, майже завжди був хакер,” – зізнався Nadeshot.

Окрім зустрічі з чітерами, баг, який призводив до неправильного скидання рангових показників гравців, викликав додаткове розчарування тих, хто прагне отримати внутрішньоігрові нагороди та заробити місце в топі рейтингів. “Якщо ви були Іридієвим, вас або скинули до Бронзи, або помістили в Діамант. Я, Scump, Apathy та інші були знову відправлені до Бронзи.”

31 травня 2025 року Activision підтвердила, що розслідує проблеми, пов’язані з різким зниженням рангових показників. На момент написання новини видавець все ще не надав жодної додаткової інформації про цю проблему, залишаючи постраждалих у неправильному ранговому дивізіоні.

Чи погіршується ситуація з чітами у Warzone?

Є кілька повідомлень від гравців, які стверджують, що число чітерів у Call of Duty: Warzone значно зросло останніми тижнями, незважаючи на те, що Activision закрила кілька постачальників чітів протягом року.

Кілька відомих контент-креаторів також нещодавно висловили свої невдоволення з цього приводу. Таким чином, здається, що вжиття додаткових заходів є необхідним для запобігання впливу чітерів на конкурентний режим Warzone та ширшу спільноту.

Повернутись до верху