Головна сторінка » Natus Vincere втрачає шанси на верхню сітку плей-офф Clavision Snow Ruyi
Natus Vincere втрачає шанси на верхню сітку плей-офф Clavision Snow Ruyi

Natus Vincere втрачає шанси на верхню сітку плей-офф Clavision Snow Ruyi

Команда Natus Vincere (NAVI) програла китайському колективу Xtreme Gaming у чвертьфіналі верхньої сітки плей-офф турніру Clavision Snow Ruyi Invitational з Dota 2. Зустріч завершилася з рахунком 1:2 не на користь NAVI.

У результаті поразки NAVI, під керівництвом капітана Артема “Yuragi” Голубєва, тепер зіграють у матчі на виліт проти переможця зустрічі між командами Azure Ray та Team Zero. Цей вирішальний матч заплановано на 2 серпня о 8:00 за київським часом.

Водночас Xtreme Gaming пройшли у півфінал верхньої сітки, де вони змагатимуться з G2 Invictus Gaming. Їхня зустріч розпочнеться 2 серпня.

Турнір Clavision Snow Ruyi Invitational проходить з 28 липня по 4 серпня у місті Чжанцзякоу, Китай. Команди борються за призовий фонд у розмірі $500 тисяч.

Повернутись до верху