Головна сторінка » Найтрагічніший підсумок: Херетики покидають Masters у Торонто
Найтрагічніший підсумок: Херетики покидають Masters у Торонто

Найтрагічніший підсумок: Херетики покидають Masters у Торонто

Зображення: Colin Young-Wolff, Riot Games

Після тяжкої поразки від Wolves Esports головний тренер команди Heretics, Ніл «neilzinho» Фінлей, визнав свою розчарованість, вказуючи на погане спілкування та координацію на полі як основні причини передчасного вибуття з турніру.

«Кожен з цих гравців має потенціал бути найкращим, але ми не граємо як команда. Спілкування недостатньо ефективне, а командні дії залишають бажати кращого», – сказав neilzinho на прес-конференції після гри.

Команда зазнала поразки в матчі на виліт від китайського представника Wolves Esports, який вперше бере участь в міжнародному VCT-турнірі.

neilzinho також висловив своє обурення з приводу обмеженого часу на підготовку, який команда мала після VCT EMEA Stage 1, особливо в порівнянні з командами з інших регіонів. Він визнали, що це не виправдовує їх низьку продуктивність, назвавши це «найбільш ганебним результатом з початку існування команди».

«Так, підготовка була важкою, але це не виправдовує нашу гру в останні дні, і це насправді засмучує», – додав він.

Скромний досвід

Незважаючи на це, як тренер, він стверджує, що команда зможе піднятися після цього невдалого виступу в майбутніх турнірах.

«Це значний урок для нас. Ми отримали один на Kickoff, це навіть серйозніше, і ми вже навчилися з тієї ситуації. Зараз ми знаємо, що робити, і як це робити, але поки що не реалізуємо це на практиці», – запевнив neilzinho.

Команда Heretics повернеться на сцену на Esports World Cup, який запланований на липень, і вболівальники зможуть побачити їх у дії на офіційних каналах EWC у Twitch та YouTube.

Повернутись до верху