Ninjas in Pyjamas (NiP) створили петицію до Valve з проханням повернути карту Cache в Counter-Strike 2 (CS2).
Карта була видалена з активного пулу в 2019 році і не поверталася протягом останніх шести років, незважаючи на те, що її творець завершив роботу над оновленою версією.
Шведська кіберспортивна організація опублікувала іронічний відкритий лист до розробника та видавця Counter-Strike, а також запустила петицію, яка вже набула популярності серед певних фанатів, які також хочуть повернення Cache.
«Cache займає особливе місце в серцях усіх фанатів CS по всьому світу», — заявили Ninjas in Pyjamas у соціальних мережах. «Це карта, яка пропонує унікальне поєднання стратегії, змагання та азарту».
Незважаючи на жартівливий характер петиції, заклики до повернення Cache продовжували лунати серед гравців протягом усього року. У липні Valve замінила Anubis на Overpass, щоб вдихнути свіже повітря в пул Active Duty, але вимога про видалення Mirage на користь Cache залишилася.
З моменту запуску CS2 у вересні 2023 року карта Cache не з’являлася на жодному турнірі, оскільки вона не входить до набору карт Active Duty.
Незважаючи на регулярні прохання фанатів повернути Cache до Active Duty, Valve ще не вирішила, чи готова карта до повторного використання в змаганнях.
У сучасному контексті така мапа виглядала б скоріше недоречною, тож час західним гравцям перестати ностальгувати за подібним минулим і спробувати нові горизонти CS2, наприклад, радіти поверненню Overpass.
