Головна сторінка » OpTic Gaming об’єднує зусилля з Monster Energy
OpTic Gaming об’єднує зусилля з Monster Energy

OpTic Gaming об’єднує зусилля з Monster Energy

На зображенні: Monster Energy

Північноамериканська кіберспортивна організація OpTic Gaming оголосила про підписання партнерства з брендом енергетичних напоїв Monster Energy.

У рамках угоди сторони планують співпрацю у створенні контенту та проведенні заходів.

Логотип Monster Energy з’явиться на об’єкті OpTic Gaming, на LAN-турнірах та у контенті, що публікується в соціальних мережах.

“Це тільки питання часу, коли наші шляхи перетнуться,” заявив Гектор ‘H3CZ’ Родрігес, засновник та CEO OpTic Gaming. “Історія Monster, що підтримує нові субкультури, від стріт-арту до автоспорту та музики, відображає все те, за що ми боремося з моменту заснування.”

“Ми обидва відображаємо наполегливість, прагнення і втілюємо спільноту. Це партнерство не лише бізнес; це культурна співпраця.”

Monster Energy став четвертим партнером OpTic Gaming і другим з сектору харчування та напоїв. Він приєднується до мережі ресторанів Wingstop, бренду периферії Razer та виробника ігрових контролерів SCUF.

Бренд енергетичних напоїв продовжує розширювати свою присутність у світі кіберспорту. У квітні він започаткував співпрацю з Hanwha Life Esports та запустив серію контенту “Behind the Stream”, в якій з’являються його творці контенту з усього світу.

Це не перший випадок співпраці OpTic з брендом напоїв. У лютому 2024 року вони уклали угоду з Smoothie King для організації серії вечірок перегляду впродовж сезону Call of Duty League (CDL).

Що далі для OpTic Gaming?

Усім погляди спрямовані на CDL Championship після напруженого сезону Call of Duty: Black Ops 6. Дефенсивні чемпіони вступають у турнір з сьомої позиції, що ставить їх у конфлікт з Atlanta FaZe у першому раунді змагання.

Чемпіонатний уікенд проходитиме в Меморіальному аудиторії Кітченера в Канаді з 26 по 29 червня 2025 року, де змагатимуться вісім найкращих команд регулярного сезону за титул чемпіона.

Повернутись до верху