Організація Metizport оголосила оновлений склад своєї команди з Counter-Strike 2, до якого приєдналися nawwk та Dragon (в оренді з Partizan).
Склад Metizport:
- 🇸🇪 Jackinho
- 🇸🇪 isak
- 🇸🇪 MaiL09
- 🇸🇪 nawwk
- 🇷🇸 Dragon
- Тренер — 🇸🇪 abdi.
Раніше клуб повідомив про кадрові зміни: L00m1 переведено до запасу, оскільки термін його контракту добігає кінця. Сторони домовилися достроково завершити співпрацю та не продовжувати угоду до кінця року.
OG завершила співпрацю зі складом Dota 2
Організація OG офіційно повідомила про завершення співпраці з поточним складом із Dota 2, що стало доволі неочікуваною новиною.
У своєму зверненні клуб зазначив:
«Після непростого початку сезону ми ухвалили складне рішення попрощатися з нашим нинішнім ростером із Dota 2. Ми щиро вдячні команді за відданість, працю та час, проведений разом. Бажаємо кожному з гравців успіхів у подальших проєктах — ми й надалі будемо підтримувати вас. Та для нас це не кінець шляху у Dota 2. Слідкуйте за оновленнями», — йдеться у заяві OG.
Нагадаємо, нещодавно OG оголосили зміни й у складі з Counter-Strike 2 — до команди приєднався cadiaN, тоді як nicoodoz та 🇩🇰 Chr1zN залишили активний ростер і були переведені до запасу.
Senzu не гратиме на StarLadder Budapest Major за The MongolZ
Організація The MongolZ офіційно підтвердила у своєму Telegram-каналі, що Senzu не братиме участі у StarLadder Budapest Major. Його місце в складі тимчасово займе Унуделгер «controlez» Баасаньяргал.
Раптове виключення Senzu із ростеру викликало активні обговорення в спільноті — з’явилися різні версії причин такого рішення. Зрештою, монгольський коментатор пояснив у подкасті, що гравець вирішив зробити паузу через емоційне вигорання.
Першим турніром для controlez у складі The MongolZ стане IEM Chengdu, який стартує вже наступного тижня. Також команда виступить без Senzu на BLAST Rivals Fall. Очікується, що controlez зіграє щонайменше на трьох турнірах: IEM Chengdu, Budapest Major 2025 та BLAST Rivals Fall.
Чому Astralis грали без dev1ce на PGL Masters Bucharest 2025
Гравець device пропустив матч через необхідність отримати невідкладну медичну допомогу, а його тимчасово замінив тренер ruggah.
Пізніше dev1ce пояснив причину своєї відсутності у дописі в X (раніше Twitter):
«Щоб прояснити ситуацію: у мене було харчове отруєння. Я приїхав до студії разом із командою, але не міг зупинити блювання. Vamos, ruggah. І велика подяка медичним працівникам PGL, які зробили все можливе, щоб допомогти мені швидше одужати».
Однак, невдача для Astralis — навіть із тренером у складі команда продемонструвала гідну гру на кожній мапі, однак поступилася Aurora, яка здобула останню путівку до плей-оф турніру.
- Nuke: Aurora 13:8 Astralis
- Train: Aurora 13:8 Astralis
- Mirage: Aurora 13:10 Astralis
