Головна сторінка » Польський склад Walczaki опинився в центрі гучного скандалу
Польський склад Walczaki опинився в центрі гучного скандалу

Польський склад Walczaki опинився в центрі гучного скандалу

Данська організація AaB виступила з серйозними звинуваченнями на адресу польського складу Walczaki (ex-ESC/Friendly Campers) з Counter-Strike 2, заявивши про одразу кілька можливих порушень.

Серед претензій — нібито передача інсайдерської інформації стримеру Luffastream для ставок на внутрішньоігрові події, а також спроба встановити підозріле програмне забезпечення під час Urban Riga 2. За словами AaB, це могло бути пов’язано з системою зовнішніх підказок через навушники тощо.

Крім того, організація згадала кліпи від про-гравців, тренерів і представників команд, які, на їхню думку, можуть свідчити про використання читів. Також зазначається, що за останні місяці від польської п’ятірки відмовилися одразу дві організації — FOKUS та ESC.

У відповідь Walczaki опублікували детальну заяву, де відкинули всі звинувачення.

Команда пояснила, що ситуація на Riga LAN стосувалася звичайного софту для навушників, який не дозволили встановити через помилку менеджера — список ПЗ не був завчасно погоджений з організаторами.

Історію з FOKUS і ESC гравці також прокоментували: у FOKUS склад посадили на лаву через слабкі результати на LAN-турнірах, а ESC зрештою не підписали команду через проблеми зі спонсорами після буткемпу в Португалії.

Свій останній вінстрик поляки пояснюють не читами, а результатом тривалої роботи після кількох нестабільних місяців. Також вони заявили, що готові пройти будь-яке розслідування, оскільки “грають чесно”.

«Коли ми перемагаємо — нас звинувачують у читах. Коли програємо — кажуть, що польський CS мертвий», — підсумувала команда.

Після публікації заяви Walczaki закрили коментарі та заявили, що вважають тему завершеною до появи реальних доказів.

Повернутись до верху