Уряд Ріо-де-Жанейро веде активні переговори щодо проведення другого мейджора з Counter-Strike 2 (CS2) у найближчі три роки. Про це повідомив Чанді Тейшейра, голова кіберспортивного напряму місцевого муніципалітету, в коментарі порталу Dust2 Brasil.
Цілі та амбіції
Чанді Тейшейра зазначив основні переваги міста для організації міжнародного турніру такого масштабу:
- Розвинена туристична інфраструктура: велика мережа готелів для гравців та глядачів.
- Популярність Ріо-де-Жанейро серед туристів: місто вважається привабливим місцем для проведення масштабних подій.
- Плани створення кіберспортивного клубу: уряд планує створити локальний клуб на базі тренувального центру Arema Gamer.

Перспективи проведення мейджора
За словами Тейшейри, уряд вже звернувся до всіх основних турнірних операторів з метою організувати мейджор з CS2 до кінця 2027 року. Якщо переговори будуть успішними, Ріо-де-Жанейро знову стане центром світової кіберспортивної уваги.
Історія мейджора в Ріо
Восени 2022 року Ріо-де-Жанейро вже приймав мейджор з CS— IEM Rio Major 2022. Тоді чемпіоном стала команда Virtus.pro, яка виступала під тегом Outsiders.
