Студія Riot Games оголосила про суттєві зміни в системі відкриття рангових матчів для нових акаунтів у League of Legends. Про майбутні нововведення повідомив старший дизайнер геймплея Метт Леунг-Харрісон на платформі X.
Раніше гравцям потрібно було досягти 30 рівня облікового запису та мати щонайменше 20 придбаних чемпіонів для доступу до рангової черги. Тепер до цих вимог додано обов’язкове проходження десяти матчів у звичайній черзі (швидка гра чи режим вибору). Лише після цього гравці зможуть пройти калібрування у ранговій одиночній чи груповій черзі.
Завдяки додатковим матчам у звичайній ущелині закликачів, Riot Games сподівається покращити процес калібрування для справжніх користувачів, які до цього могли грати лише в ARAM або проти ботів. Нововведення також спрямоване на боротьбу з бустерами, продавцями облікових записів та смурф-акаунтами. Це нове правило дозволить надійніше визначати рівень гри власника, а також запам’ятовувати його стиль та інші ігрові звички. У майбутньому розробники планують використовувати ці дані, а також інформацію античита Vanguard, для видачі банів та відстеження гравців, які навмисно погано грають, щоб занизити свій MMR.
Зміни набудуть чинності з виходом патчу 14.15, який заплановано на 31 липня. Крім введення нових правил у ранговій черзі, розробники перероблять деякі предмети для АДК, понерфлять Леону, Езреаля, Шивану та Аврору, змінять AP-артефакти та трохи бафнуть убивць.
