Професійний гравець у Counter-Strike 2 Олександр “s1mple” Костильов розповів, чому наразі не може повернутися до активної гри на професійній сцені. У своєму Telegram-каналі він поділився, що причиною його інактиву є висока трансферна вартість, через яку жодна команда не може дозволити собі викупити його контракт.
Костильов також звернувся до відомого кіберспортивного аналітика та організатора турнірів Олексія “OverDrive” Бірюкова, закликавши його допомогти у вирішенні цієї ситуації, навіть створивши жартівливий хештег #OverDriveвикупиs1mple. За словами s1mple, якщо йому вдасться змінити команду, він матиме шанс здобути 22-гу нагороду MVP у своїй кар’єрі.
Нагадаємо, що s1mple покинув основний склад Natus Vincere ще до релізу CS2 у 2023 році. Відтоді він провів лише один офіційний матч як стендін за Team Falcons, який завершився поразкою. Нещодавно Костильов також виступив у шоу-матчі в Китаї, де разом з Кенні “kennyS” Шрабом програв місцевим кіберспортсменам.
