Головна сторінка » S1mple розкритикував оновлення в Counter-Strike 2 через заборону Jumpthrow
S1mple розкритикував оновлення в Counter-Strike 2 через заборону Jumpthrow

S1mple розкритикував оновлення в Counter-Strike 2 через заборону Jumpthrow

Професійний гравець у Counter-Strike 2, Олександр “s1mple” Костильов, висловив своє незадоволення нещодавнім оновленням у грі, яке заборонило використання Jumpthrow. Кіберспортсмен різко відреагував на рішення Valve, назвавши його спробою знищити одну з ключових складових гри.

Вальв заборонили Jumpthrow? Вони вирішили знищити складову першої стадії цієї гри, дурні вирішили забути нас, — написав Костильов на своїй сторінці в Telegram.

Зазначимо, що в ніч на 20 серпня Valve внесла кілька значущих змін до Counter-Strike 2. Окрім заборони використання автоматизованого введення команд руху та екіпірування за допомогою біндів і спеціальних девайсів, розробники також оголосили про початок тестування нової версії античита VacNet 3.0.

Повернутись до верху