Ubisoft представила новий план розвитку для Rainbow Six Siege в десятому році
Ubisoft оприлюднила повний план розробки на десятий рік для Rainbow Six Siege X, який включає в себе оновлення карт, переробку персонажів, еспортні заходи та багато іншого.
Другий сезон десятого року розпочнеться з Operation Daybreak, що має на меті презентувати довгоочікуваний реліз Siege X та інші покращення якості життя. У наступних сезонах будуть представлені найважливіші елементи з нового плану Ubisoft.
Запуск Siege X наступного сезону
Оновлення R6 Siege X заплановано на 10 червня 2025 року. Це найбільше оновлення в історії гри, яке принесе сучасні карти з руйнівними елементами, поліпшену звукову атмосферу, вдосконалені механіки спуску та багато іншого.
Новий режим Dual Front, що також з’явиться разом з оновленням, буде постійним 6 на 6 режимом гри з респавном, комбінованими командами атакуючих та захисників і новими завданнями. Інформації щодо потенційної еспортної сцени поки не надано, але це, ймовірно, залежатиме від попиту та успіху цього режиму.
На еспортній стороні буде додано новий хаб еспортів у гру.
На сайті Ubisoft зазначено: “Цей новий розділ вперше забезпечить домівку для еспортів у Siege, відображаючи прямі трансляції матчів та розклад, щоб ви могли залишатися в курсі подій, не виходячи з головного меню. Еспортна вкладка буде продовжувати еволюціонувати протягом року.”
Siege X також принесе низку покращень в ігровому процесі, які вплинуть як на звичайних, так і на професійних гравців. Нова комунікаційна система полегшить стратегічне обговорення без слів, а нова система вибору та заборони дозволить командам адаптувати свої стратегії між раундами.
На завершення, переробка персонажа Clash, що дозволяє захиснику розгортати CCE Shield і дистанційно активувати його електрошокер, буде випущена у другому сезоні десятого року.
Заплановані турніри з R6 Esports
Також у плані розвитку R6 на десятому році було вказано різноманітні еспортні події, від Operation Daybreak у другому сезоні до тих, що заплановані на четвертий сезон. Зміни в Siege Cup будуть впроваджені, починаючи з другого сезону.
У плані розробки Ubisoft зазначила: “Siege Cup буде доступний у певні вихідні протягом сезону, надаючи регулярні можливості для участі у висококонкурентних змаганнях. Ексклюзивні значки Siege Cup дозволять вам демонструвати свої досягнення.”
Однак у третьому сезоні було оголошено, що Siege Cup проводитиметься щовихідних, що забезпечить більше можливостей для гравців продемонструвати свої навички. Також у третьому сезоні появиться статистика Squad Stats для Siege Cup, яка дозволить перевіряти статистику команд супротивників перед матчами.
На завершення було згадано про святкування десятиріччя R6, яке відбудеться в четвертому сезоні, проте деталі події та дати поки що не розголошені.
