MongolZ оголосила про підписання контракту з Анабілегом «cobrazera» Ууганбаяром, який поповнить склад команди Counter-Strike 2 на змагальний сезон 2026 року. Монгольський гравець заповнить вакантне місце, яке залишилося після несподіваного відсторонення Азбаяра «Senzu» Мунхболда в жовтні 2025 року.
З додаванням cobrazera, ось повний склад The MongolZ CS2:
- 🇲🇳 Гарідмагнаї «bLitz» Бямбасурен
- 🇲🇳 Содбаяр «Techno» Мункхболд
- 🇲🇳 Аюш «mzinho» Батболд
- 🇲🇳 Усухбаяр «910» Банзрагч
- 🇲🇳 Анарбілег «cobrazera» Ууганбаяр
- 🇲🇳 Ерденедалай «maaRaa» Баянбат (тренер)
20-річному гравцеві доведеться докласти чимало зусиль, щоб виправдати покладені на нього сподівання, проте він продемонстрував свій потенціал у багатьох регіональних турнірах у 2025 році, представляючи команду The Huns Esports. Протягом сезону він завоював кілька титулів, зокрема ESN Fall Showdown, MESA Pro Series Spring і MESA Pro Series Fall.
Крім того, cobrazera допоміг своїй колишній команді кваліфікуватися на BLAST Open Spring 2025, хоча команда була вибита на ранній стадії, не вигравши жодної карти. Проте його індивідуальні показники 1,16 рейтингу та 80,1 ADR у 2025 році привернули до нього увагу.
Оскільки The MongolZ відмовилася від запрошення на BLAST Bounty Season 1 2026, що відбудеться на Мальті з 22 по 25 січня, невідомо, коли cobrazera вийде на сцену під прапором організації.
