Цього року BlizzCon не відбудеться. Про це на днях повідомила компанія Blizzard. Вони заявили, що в майбутньому подія повернеться, але цього року компанія презентуватиме майбутні ігри в іншому форматі.
Blizzard поділиться деталями майбутніх ігор, таких як World of Warcraft: The War Within і доповненням Vessel of Hatred для Diablo IV, на інших виставках, наприклад, Gamescom. Компанія також планує запустити кілька глобальних подій до 30-річчя Warcraft. І вони не зовсім підходитимуть для формату BlizzCon.
Представник Blizzard повідомив Windows Central, що саме Blizzard закликала скасувати BlizzCon, а не Microsoft, яка завершила придбання компанії минулого року. Також представник компанії повідомив, що це вже не перший раз, коли скасовують BlizzCon і пробують нові формати презентації.
BlizzCon почали проводити з 2005 року. Це була щорічна конвенція присвячена презентації новинок від компанії Blizzard. Спочатку її провидити навесні у квітні-травні, починаючи з 2010-х стали проводити під кінець поточного року. Схоже в цьому році такі часові рамки просто не підходять для презентації продукту.
