Головна сторінка » Оновлення Fallout 4 вийшло з великою кількістю помилок
Оновлення Fallout 4 вийшло з великою кількістю помилок

Оновлення Fallout 4 вийшло з великою кількістю помилок

Довгоочікуване оновлення для Fallout 4, яке вийшло 25 квітня цього року, принесло гравцям більше проблем, ніж користі. Користувачі PlayStation, Xbox і ПК зіткнулися з великою кількістю технічних помилок у спробі встановити оновлення та після інсталяції.

Гравці PlayStation 5 взагалі не можуть отримати оновлення через помилку доступу та незрозумілі повідомлення від компанії-розробника Bethesda.

Користувачі Xbox не мають доступу до налаштувань режиму якості гри. Тобто вони не отримали одну з обіцяних переваг оновленняроздільну здатність 4К. Гравці підтвердили, що в них працює лише режим продуктивності 60 кадрів на секунду.

Користувачі ПК, у свою чергу, звернулися до Steam, повідомивши, що помилки, які існували в грі і які обіцяли виправити, залишилися. Гравці повідомляють, що після оновлення всі баги на місці. До того ж моди, якими вони користувалися, щоб їх виправити — не працюють.

До старих помилок, які були в грі доєдналися нові. Деякі користувачі Steam Deck не можуть увійти в гру. Fallout 4 більше не можна запускати на портативному ПК. З іншого боку, деякі гравці скаржаться, що після оновлення зіпсувалася графіка, швидкість запуску, залишилися лише налаштування за замовчуванням тощо.

Повернутись до верху