Головна сторінка » Aniplex представила нову мобільну гру за мотивами Resident Evil
Aniplex представила нову мобільну гру за мотивами Resident Evil

Aniplex представила нову мобільну гру за мотивами Resident Evil

Шанувальники серії Resident Evil можуть радіти, адже компанія Anniplex Inc. оголосила про нову мобільну стратегію під назвою Resident Evil Survival Unit на заході AnimeExpo 2025. Проект розробляється у співпраці з JOYCITY.

Компанії Aniplex Inc. та JOYCITY працюють над створенням Resident Evil Survival Unit, щоб запропонувати гравцям як новачкам, так і ветеранам серії унікальний досвід. Гра поєднує елементи франшизи та вносить власні нововведення, перетворюючи їх на реальний момент стратегічної гри для мобільних пристроїв. Щоб зберегти автентичність та дух Resident Evil, проект реалізується в партнерстві з Capcom. JOYCITY вже має досвід роботи з популярними ігровими IP, наприклад, над мобільною грою Pirates of the Caribbean: Tides of War.

Resident Evil Survivor Unit стане ще однією новинкою для шанувальників, поряд з Resident Evil Requiem, який був анонсований на Summer Game Fest цього року. Поки що залишається невизначеним, чи буде Survivor Unit самостійним проектом, чи пов’язаним із подіями, що стосуються Грейс Ашкрофт, головної героїні Resident Evil Requiem.

Повернутись до верху